Hayatta Kalma Uygulaması Türkçe

0 80

Hayatta kalma uygulaması internet olmasa bile çeşitli durumlarda hayatta kalma yöntemlerini sade bir dil ile anlatmaktadır. Size felaket öncesinde de gerekli olan şeyleri anlatıp hazırlıklı olmanızı sağlayacağız.

Program sürekli yeni özellik ve bilgiler ile güncellenecek. Ayrıca sizden de geri bildirim, istek , öneri bekliyoruz. İletişim kısmından ve google play’den programın altına yazarak bize ulaşabilirsiniz. Programın hemen her kısmında görsel ve yazıları iki parmağınız ile büyütebilirsiniz.

Başta doğada hayatta kalma, bu doğrultuda ateş yakmak, barınak yapmak, su – yemek bulmak ve ilk yardım gibi birçok konu bulunmakta. Yaşadığımız günler ne getirir belli değil. Savaş, iç savaş ve deprem gibi birçok durumda ne yapacağınızı bilmeden öylece kalabilirsiniz. Şunu şimdiden söyleyelim bu uygulama size savaştan kaçıp saklanın demiyor, aksine nasıl hazırlıklı olabilirsiniz onu anlatıyor. Ama savaştan savaşa fark var. Göremediğiniz bir düşmanla sadece bomba yiyerek te savaşamazsınız. Bunun için ilk önce hayatta kalıp ailenizi güvenli bir yere götürebilmelisiniz. Ne zaman karşılıklı bir savaş söz konusu olacak o zaman devreye girebilirsiniz. Düşmanı tanımak çok önemli, plan yapmak ve öncesinde hazırlıklı olmak gerekli. Yine deprem sırasında ve sonrasında hazırlıklı olmak çok önemli. Hepsinin ortak noktasında olan şey, zor durumda sırtınıza alıp götürebileceğiniz bir çantanız olması.

Uygulamanın websitesi: http://www.hayattakalma.net

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.