Hayatta Kalma Hakkında Herşey www.hayattakalma.net

0 119

Hayatta kalma hakkında yeni ve farklı içeriklerin paylaşıldığı hayattakalma.net sitesini takip ederek hem hayatta kalma konusunda kendinizi geliştirin hem de doğada ve kamp yaparken hayatınızı kolaylaştıracak bilgilere sahip olun. Hayatta kalma sitesi aynı zamanda hayatta kalma uygulaması’nın da içeriğini hazırlıyor. Bazı bilgiler hem uygulamada hem sitede bulunuyor. Facebook sayfasında da güncel bilgiler ve birçok video, fotoğraf paylaşımı yapılmakta. Giderek büyüyüyen bir kitleye sahip olan facebook sayfasını siz de takip edebilirsiniz.

Hem doğa hakkında bilmediğiniz kullanışlı ve önemli bilgileri öğrenin hem de kendinize olan güveninizi arttırın. Çünkü paylaşımlarda hem araç-gereç kullanarak yapılabilecek bazı şeyler anlatılırken, bu aletler olmadan aynı işi nasıl yapabileceğimizi de bizlere anlatıyor. Kendi yapmış olduğunuz etkinlikleri de göndererek katılım sağlayabilirsiniz.

Web sayfasından bir görüntü.

Ateş yakma, barınak yapmak, yemek bulmak, su bulmak, ilk yardım, doğal afetler (deprem, kasırga, sel, tsunami…) ve vahşi hayvanlara karşı yapılması gereken davranışlar gibi birçok konu hakkında zengin içeriği ile sizi her konu hakkında önceden hazır olmanızı sağlayacak içerikler kolay anlaşılabilir bir dil ile anlatılıyor.

Size bir felaket anında yapmanız gerekenleri anlatmak kadar öncesinde yapmanız gereken hazırlıkları da paylaşmak önemli. Yanınıza her durumda alıp doğaya çıkabileceğiniz bir hayatta kalma çantası çok mühim bir şey. Bu çantada olması gerekenlerin ayrıntılı bir listesi yine hem uygulama içerisinde hem site de paylaşılmaktadır.

Uygulama şuan sadece android için bulunmakta, hem ücretsiz hemde ücretli PRO sürümü mevcut. Dilerseniz önce ücretsiz versiyonunu indirerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki görseller 3 boyutlu olarak hazırlanmakta ve adım adım anlatım sağlamak için görüntüler oluşturulmaktadır. Bu yöntem sayesinde kaliteli ve kolay anlaşılır görüntüler anlamanızı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda düğümler için ip bağlama tekniklerini hareketli animasyon olarak yine 3 boyutlu olarak hazırlamaktayız.

İçeriğe daha sonra hayatta kalma senaryoları ve yönergeleri de eklenerek, bulunduğumuz duruma göre yapmanız gerekenleri kendi durumunuzla karşılaştırabileceksiniz.

Aileniz ve sevdikleriniz için zor durumlara hazırlıklı olmanız çok önemlidir. Sadece siz değil tüm aile fertlerinin en azından önemli konularda bilgi sahibi olması gerekir.

Hayatta kalma sitesi, Hayatta Kalma Uygulaması ve facebook sayfası linklerine bu yazıların üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.