CAN’T HOLD US ( KİMSE BİZİ TUTAMAZ)

0 4

ya da       BEN NE ZAMAN YAŞLANDIM?

Hey karın çevremde geniş bir yağ kitlesi var ,göz kenarlarım  kırışmış ve bayramda gençler elimi öpmek istiyor. Veee bugün bana “geç teyze” dediler!

Yaş-lan-dım!

Daha 5- 6 sene önce sınava giden üniversite öğrencisi zannedilmiştim halbuki! Bu sabah aynı toplu taşıma aracına bindiğim liseli veletler, kulağımdaki kulaklığa bakıp kim bilir içlerinden ‘bu teyze dinlese dinlese Müzeyyen SENAR’dan kürdilihicazkar birşey dinliyordur’ diye düşündüler bence (çünkü aynı böyle bir şey düşünüyor gibi bakıyorlardı) (oysa ben yerinde duramayan zıp zıp zıplayan Mika’dan Rain’i dinliyordum!)

Bu realite beni genç yapar mı? Kendim bile artık okuduğum kitaplardaki anne , teyze anneanne karakterleri ile özdeşleşiyorsam, liseli gençlerin benim için yapabileceği hiçbir şey yok (daha önce okuduğumda özgür genç kız karakterini çok iyi anlayabiliyordum ,şimdi o kızı böyle başıbozuk kararlar verdiği için kınıyorum ;durumum gerçekten vahim)

Yağ halkası için de elimden geleni yapıyorum ama kahrolası orayı sit alanı ilan etmiş, dokundurtutmuyor. Ama yemezler! Bu ülkede ne sit alanları gördük biz! Tamam bugün üç buçuk kilometre yürüdükten sonra yarım kavanoz nutella  götürmüş olabilirim( çocuklar da birbirlerini suçluyorlar )ama yarından tezi yok o can simidine savaş ilan ediyorum! Görün de bakın tığ gibi bir genç kız olup slim fit mi ne karın ağrısı ise o tayt gibi pantolonlardan çek tim miydi (sahi 40 42 bedeni var mı onların?) şahin’den modifiye edilmiş ferrariye dönmezsem ahanda buraya yazıyorum ! (yazdım) İki sürahi suyuda başıma diktim miydi ,kırışıklık mırışıklık kalmaz ,evelallah ipekli kumaşa ayarlanmış ütüyle ütülenmiş patiska kumaş gibi dümdüz olur cildim!

O kızanlara da göstereceğim günlerini ,yarın minibüse binince Macklemore Ryan Lewis’ten “Can’t hold us” ı açıp yanlışlıkla kulaklık girişini çıkardım mıydı, “kimse bizi tutamaz”!

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.