clash of clans 4. seviye köy dizilimi

Bu köy seviyesinde; 2 Okçu Kulesi, 1 Havan, 2 Top, 1 Hava Savunması, 2 Adet Bomba var.

clash-of-clans-4.-seviye-köy-dizilimi

clash of clans 4.seviye köy binası özel savunma:

Bu köy diziliminde havan ortada olmalı ve bu sayede köyün tamamını savunma imkanı sağlar. Topçu ve okçu kuleleri etrafına yerleştirilmeli ve bu sayede havanın yakınına gelen askerlere karşı korumalı. Ayrıca her Kaynak Deposunun farklı noktalara yerleştirilmeli bu sayede köy binasını korurken fazla ganimet kaptırmamış olursunuz.

clash-of-clans-4.-seviye-köy-dizilim-kaynak-koruma

clash of clans 4. seviye köy dizilimi ganimet koruma özel dizilim:

Bu köy dizilimde havanı diğerinde olduğu gibi tam orta da ve neredeyse tüm köyü savunacak şekilde konumlandırdık.Ganimet depolarını duvarların iç tarafına ve her birinin yanına silah konumlandırarak tam koruma sağlıyoruz.

Köy binasının dışarıda olması kafanızı karıştırıp sizleri korkutmasın! Amaç diğer anlatımlarımız da paylaştığımız gibi kupa yükseltmeye çalışanların kolay lokma gördükleri köy binasını yok edip saldırıyı sonlandırması dır. Bu sayede 12 saat köyünüz sistem tarafından koruma altına alınacaktır. Bu süre içerisinde kimse köyünüze saldıramaz ve ganimet depolarınız güvende olacaktır.

Facebook Yorumları
, , , ,

2 thoughts on “clash of clans 4. seviye köy dizilimi

    1. eee pki koy binası 4 level hersey ful gibi kışla ve toplayıcılar kaldı bunlar en som kaç seviye oluyo belediyeyi basmam için ne kadar daha yukselticem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir